GRM

NENÍ MI TO JEDNO
DOPORUČUJI PŘEČÍST
Socialismus si rozvracet nedáme
Živnostníci jako obtížný hmyz
Od Gulagů po Islam
Gadžo táhni dozadu!!
7 rad pro Babiše
Navigace
Domů
Články
Download
FAQ
Odkazy
Kontakt
Hledat
Kdo je On-line
Hosté On-line: 2

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Návštěvnost
TOPlist
Pravdivý vtip
„Tři podnikatelé se přihlásí na opravu plotu kolem ministerstva financí…

Nechci být otrokem “sociálního” státu
Nechci se již více podílet na absurdní frašce, kterou s námi hraje politická vrchnost. Nemám již sílu ani nervy na každodenní boj s populisticko demagogickými bláboly zkorumpovaných parazitů, kteří pomocí peněz, které mohly být použity na rozvoj firem či osobností tvrdě pracujících, živí bandu přisluhovačů, kteří tahají za lana jejich soukromých výtahů k moci spojených s ničím zaslouženými zisky a výhodami.
Je mi z toho na zvracení....
Po stránce sociálního inženýrství je jen jediný malý rozdíl mezi socialismem bolševického typu, který jsme zažívali do roku 1989 a fašismem. Je to možnost soukromého vlastnictví firem. Nicméně, zatímco v ČSSR bylo podnikání zakázáno úplně téměř až do konečného státního bankrotu skrytého za sametovou revoluci (teprve v době „Perestrojky“ dostali soudruzi befel z Moskvy, že jako pár soukromníčků je možno), Hitlerovi národní hospodáři si věděli rady jinak.
Fašismus nechal firmy soukromým vlastníkům, ale sešněroval je natolik likvidačními daněmi, zákony, předpisy, vyhláškami a regulacemi, že se mohly v podstatě rozvíjet a prosperovat jenom ty, co kolaborovaly se státem, s jeho úředníky a jeho penězi. Nepřipomíná vám to něco? viz čti více
Raketová kamna - "urob si sám"

Raketová kamna si oblíbila celá řada kutilů po celém světě a jejich výtvory a hlavně neuvěřitelná jednoduchost s překvapující funkčností mě donutila pustit se do samovýroby také.
První pokus byl na bázi spalování pilin, ten byl sice také fukční a piliová náplň spolehlivě vydržela 8 hodin hořet a litinovou plotnu spolehlivě udržet žhavou.....Pokračování viz čti více
Sweet a Slade v Litomyšli

Memoriál Přemysla Ryše Jevíčko 2014

Sbírka fotogalerií z oblíbeného sportovního turnaje tenisových čtyřher veteránů v Jevíčku
Otevřený dopis senátoru Františku Bublanovi a partě z ČSSD
Vážený soudruhu,
opět předkládáte spolu se svými kolegy návrh zákona na zákaz prodeje o státních svátcích. Protestuji proti Vaší snaze zasahovat do svobod občanů a omezovat svobodu podnikání v České republice......
Otevřený dopis .....
Pane ministře,

mám dva syny, je mi 45 let. Bydlím ve vesnici u Teplic. Nemám ve svém okolí žádnou romskou rodinu.
Jsem šťastná, že nemusím žít v beznaději jako obyvatelé Janova. V roce 1989 jsem byla na všech demonstracích v Teplicích a v Praze a moc jsem si přála demokracii a svobodu. To, co se teď tady na severu děje, je horší než tenkrát.
Svoboda nekončí tam, kde začíná nesvoboda druhého, Policie chrání grázly
před slušnými lidmi.
Ten, kdo nechce pracovat, nechť umře hlady. Ten, kdo uřízne topení a zdemoluje byt, ať zmrzne.
Pokračování viz čti více ....
Hokejová Choceň se probouzí z děsivého snu!!
Přepište dějiny, sen se stal skutečností !!!
Včera ve středu 6.února ve 20:40 na stadiónu v Chocni se musel sklonit hvězdný domácí tým před týmem z Litomyšle plným mladých hráčů, jejich hvězda teprve vychází a sbírají zkušenosti.
V celé krajské lize Pardubického kraje by se nenašel jediný fanoušek, který by si před začátkem této série Play Off na Litomyšl vsadil jediný pětník. O to víc vítězství chutná. Choceň byla jasným favoritem, do Play Off vstupovala z prvního místa tabulky základní části a její výsledky byly famózní, z 24 zápasů posbírala 63 bodů z 72 možných a nepoznala domácí porážku! Za to Litomyšl předváděla někdy výkony, které ani trochu nepřipomínaly časy nedávno minulé. jak je to možné ?
Miloš Zeman: populistický fond, klientelismus a možná i korupce?
Miloš Zeman sliboval. Ostatně, kdo před volbami neslibuje. Zeman mimo jiné sliboval, že bude prezidentem, který nebude rozdělovat, ale sjednocovat. Že bude prezidentem dolních deseti milionů.
Vykonavatelem zvrhlé státní moci je recidivista. Kde to žijeme?
Možná jste v médiích nepřehlédli zmínku o průběhu výkonu exekuce na mladé mamnice se synem nemocným rakovinou, kdy tlupa “vymahačů práva” vnikla v šest ráno do jejího domu a požadovala na ní okamžitou úhradu dluhu otce dotyčné ve výši 300 000,- Kč. Nebylo reagováno na její prosby a braní ohledu na nemocného chlapce, nebylo reagováno na zjištění, že otec v domě nebydlí ani tam nemá žádný majtetek. “Velitel zásahu” nechal sepsat a připravit vše cennější k odvozu a na veškeré námitky reagoval jen strohým sdělením: “Zaplaťte!”
Poslední články
Plazmová řezačka ...
IP kamera YC-42HI20 ...
Kompresor 24litrů a...
Havárie Windows, ne...
Termostat BNDQ-D4
Aktuálně
Čistý politik
Já Chovancovi věřím. Už jeho přezdívka Zrádce Zrádců svědčí o tom, že to je muž pevného charakteru.
Parazit
My si na obchodních schůzkách často s partnery nezávazné tlacháme, jak rozdělíme úplatky a kolik dostane ministr.
sjezd ČSSD
sjezd ČSSD
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuální obrázek
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.